Medarbejdere

Undervisere

EL
Anders Elkrog (El)

Underviser

Biologi, Matematik, Matematikvejledning
Telefon: 34455654
AO
Anders Hartlev Oksen (AO)

Underviser

Dansk, Idræt, Studievejledning
Cr
Anders Normann Christensen (Cr)

Underviser

Historie, K og S faggruppe, Samfundsfag
AH
Anders Porse Wett Hald (AH)

Underviser

Biologi, Dansk, Nat. faggruppe
AB
Andreas List Bach (AB)

Underviser

Historie, Dansk
AR
Ane Rysgaard (AR)

Underviser

Dansk, Religion
AN
Anette Risskov-Skjøth (AN)

Underviser

Engelsk, K og S faggruppe, Religion
BB
Bianca Bøg Larsen (BB)

Underviser

Dansk, Engelsk, Læsevejledning
BS
Birgitte Friis Søndberg (BS)

Underviser

Biologi, Kemi, Nat. faggruppe, Studievejledning
BC
Bjørn Christensen (BC)

Underviser

Engelsk, Tysk
CP
Camilla Stagsted Pade (CP)

Underviser

Dansk, Dramatik
CS
Caroline Allerslev Schøn (CS)

Underviser

Engelsk, Psykologi
Silhouette 1
Christina Dam Kissmeyer (CD)

Underviser

Kemi, Matematik, Nat. faggruppe
CJ
Christina Rahbek Jensen (CJ)

Underviser

Dansk, Engelsk, Læsevejledning
DO
Dan Olesen (DO)

Underviser

K og S faggruppe, Religion, Samfundsfag, Studievejledning
Silhouette 1
Ditte Krøjmand (DK)

Underviser

Historie, Idræt, K og S faggruppe, Studievejledning
JS
Dorte Tranberg Jensen (Js)

Underviser

Matematik
EN
Erling Fuglsang Nielsen (EN)

Underviser

Nat. faggruppe
GG
Gönke Grage (GG)

Underviser

Historie, K og S faggruppe, Tysk
HC
Hanne Bladt Clausen (HC)

Underviser

Dansk, K og S faggruppe, Religion
HH
Henrik Houe Hansen (HH)

Underviser

Dansk, Engelsk
HJ
Henrik Jakobsen (HJ)

Underviser

Idræt, Nat. faggruppe
IB
Ida Sofie Deigaard Bruun (IB)

Underviser

Dansk, Historie, Billedkunst, Design og Arkitekktur
JG
Jeanette Gedsø (JG)

Underviser

Fysik, Engelsk
SR
Jeanette Smærup Djernæs (Sr)

Underviser

Dansk, Psykologi
MA
Jesper Matthiasen (Ma)

Underviser

Matematik
JH
Jette Hougaard Nielsen (JH)

Underviser

Dansk
JØ
Jette Østergaard Nielsen (JØ)

Underviser

Biologi, Nat. faggruppe, Psykologi
JA
Johannes Stig Andersen (JA)

Underviser

Engelsk, Musik
JM
Jonas Kusk Mikkelsen (JM)

Underviser

Historie, K og S faggruppe, Samfundsfag
JW
Jonas Warming Jensen (JW)

Underviser

Historie, Idræt, K og S faggruppe
JB
Julie Boe Sørensen (JB)

Underviser

Dansk, Engelsk, Læsevejledning
KK
Karina Schiørring Kristensen (KK)

Underviser

Biologi, Kemi, Nat. faggruppe
KL
Kenneth Lund Andersen (KL)

Underviser

Fysik
LD
Kirsten Brink Lund (Ld)

Underviser

Fysik, Kemi, Nat. faggruppe
KS
Kristian Schack Blom (KS)

Underviser

Filosofi, Matematik, Matematikvejledning
LF
Lars Frølund Kristensen (LF)

Underviser

K og S faggruppe, Religion, Samfundsfag, Studievejledning
GO
Lene Togeby Gottlieb (Go)

Pædagogisk faglig koordinator, Underviser

Filosofi, Historie, K og S faggruppe
LB
Lisa Boye Madsen (LB)

Underviser

Dansk, Engelsk, Fransk
LR
Lucas E. Ruiz (LR)

Underviser

Historie, K og S faggruppe, Spansk
LA
Mads Heltoft Laursen (La)

Underviser

Historie, Geografi
MO
Mads Moos Larsen (Mo)

Underviser

Matematik, Idræt
MM (1)
Mads Møldrup Madsen (MM)

Underviser

Idræt, Kemi
MY
Majken Young Mi Rasmussen (MY)

Underviser

K og S faggruppe, Psykologi, Religion
MJ
Maria Jelena Arrøe Jensen (MJ)

Underviser

Biologi, Kemi, Nat. faggruppe
Silhouette 1
Maria Viborg (MV)

Underviser

Engelsk, Spansk
TØ
Marianne Tøttrup (Tø)

Underviser

Engelsk, Filosofi
VI
Marlene V. Hofmeister (Vi)

Underviser

Biologi, Psykologi
MW
Merete Wedel Højgaard (MW)

Underviser

Engelsk, Historie, K og S faggruppe
DJ
Mette Jørgensen Djernæs (Dj)

Underviser

Dansk, Idræt, Billedkunst, Design og arkitektur
MF
Morten Friis Eriksen (MF)

Underviser

Samfundsfag, Religion, KS-faggruppe
ML
Morten Lolk Rasch (ML)

Underviser

Matematik, Musik
HA
Nete Hagh Kokkendoff (Ha)

Underviser

Dansk, K og S faggruppe, Samfundsfag
KI
Nicolai John Kirk Kirkegaard (Ki)

Underviser

Nat. faggruppe, Geografi, Biologi
NL
Nicolai Løvenholt (NL)

Pædagogisk leder, Underviser

Engelsk, K og S faggruppe, Samfundsfag
NA
Nicolaj Merrild Andersen (NA)

Underviser

Kemi, Matematik, Nat. faggruppe
NK
Niels Kirk (NK)

Underviser

Matematik, Musik, Spansk
PP
Paula Peare (PP)

Underviser

Erhvervsøkonomi, Fysik, Matematik
PH
Peter Hall (PH)

Underviser

K og S faggruppe, Mediefag, Retorik, Samfundsfag
RS
Rasmus Peder Sørensen (RS)

Underviser

Dansk, Historie, K og S faggruppe, Læsevejledning
SH
Signe M. Hedegaard (SH)

Underviser

Engelsk, Dansk, Studievejledning
SK
Simon Pors Knudsen (SK)

Underviser

Engelsk, K og S faggruppe, Religion
SN
Stine Nielsen (SN)

Underviser

Matematik, Informatik
SP
Stine Precht Andersen (SP)

Underviser

Historie, K og S faggruppe, Religion
SD
Sven Damgaard Ørnstrup (SD)

Underviser

Dansk, Mediefag
TW
Tina Warncke Nørgaard (TW)

Underviser

Kemi, Musik, Nat. faggruppe
TP
Tomas Bjørn Pedersen (TP)

Underviser

Dansk, Mediefag, Musik
TH
Troels Hedegaard (TH)

Underviser

Historie, Kemi, K og S faggruppe, Nat. faggruppe

Ledelse

ME
Mette Jespersen (Me)

Rektor

Telefon: 40303289
NL
Nicolai Løvenholt (NL)

Pædagogisk leder, Underviser

Engelsk, K og S faggruppe, Samfundsfag
BG
Tine Berg (BG)

Pædagogisk leder

TS
Tine Ørum Secher (TS)

Vicerektor

TM
Tove Møller (TM)

Pædagogisk leder

Studievejledere

AO
Anders Hartlev Oksen (AO)

Underviser

Dansk, Idræt, Studievejledning
BS
Birgitte Friis Søndberg (BS)

Underviser

Biologi, Kemi, Nat. faggruppe, Studievejledning
DO
Dan Olesen (DO)

Underviser

K og S faggruppe, Religion, Samfundsfag, Studievejledning
LF
Lars Frølund Kristensen (LF)

Underviser

K og S faggruppe, Religion, Samfundsfag, Studievejledning
SH
Signe M. Hedegaard (SH)

Underviser

Engelsk, Dansk, Studievejledning

Læsevejledere

BB
Bianca Bøg Larsen (BB)

Underviser

Dansk, Engelsk, Læsevejledning
CJ
Christina Rahbek Jensen (CJ)

Underviser

Dansk, Engelsk, Læsevejledning
JB
Julie Boe Sørensen (JB)

Underviser

Dansk, Engelsk, Læsevejledning
RS
Rasmus Peder Sørensen (RS)

Underviser

Dansk, Historie, K og S faggruppe, Læsevejledning

Administration og service

AM
Ahmet Mizrak (AM)

Økonomimedarbejder

YDG
Dorel Mihai Goie (YDG)

Servicemedhjælper

DA
Dorthe Abildhauge (DA)

Kommunikations- og mediemedarbejder

FS
Frank Skafte (FS)

Administrativ medarbejder og IT support

LG
Line Detjen Westersø Olsen (LO)

Administrativ medarbejder

OS
Olau Sejergaard Lousdal (OS)

IT support

RG
Rikke Gårdsted (RG)

Administrativ medarbejder

YYE
Yasser El Chafei (YYE)

Serviceleder

BH
Betina Hollingdal (BH)

Administrativ medarbejder

Silhouette 1
Katrine Bjørn Thaisen (KT)

Løn- og HR-medarbejder

Silhouette 1
Per Volquards (YPV)

Serviceassistent

Matematikvejledere

EL
Anders Elkrog (El)

Underviser

Biologi, Matematik, Matematikvejledning
Telefon: 34455654
KS
Kristian Schack Blom (KS)

Underviser

Filosofi, Matematik, Matematikvejledning

Kantine

YDE
Dorthe Skov Eriksen (YDE)

Kantineleder

Silhouette 1
Susanne Arnfred Andersen

Ernæringsassistent

Silhouette 1
Sindo Salem

Køkkenmedhjælper

Studievalg

Mia Hildebrandt Wollf (Mhw)
Mia Hildebrandt Wolff (MHW)

Studie- og karrierevejleder